NL EN FR

Museumlaan 14, B-9831 Deurle

T +32 (0)9-330 17 30 

info@museumdd.be

Organisatie

Joost Declercq
Directeur/curator
joost.declercq@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 31

Jan(us) Boudewijns
Tentoonstellingen / vaste collectie
janus.boudewijns@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 35

Charlotte Crevits
curator
charlotte.crevits@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 33

Nathalie De Pauw
Zakelijk coördinator
nathalie.de.pauw@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 37

Monique Famaey
Art Funding
monique.famaey@museumdd.be
+32 (0)474 41 44 63

Linde Vanneylen
Pr /onthaal
linde.vanneylen@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 30

An-Valerie Vandromme
Productie
anvalerie.vandromme@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 36

Rik Vannevel
Communicatie / Sociale media
rik.vannevel@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 34

Jan Steyaert
Voorzitter raad van bestuur
jan.steyaert@museumdd.be

Het museum wordt bestuurd door een Raad van Bestuur en een Uitvoerend Comité:

Jan Steyaert* (voorzitter),
Lieve Andries Van Louwe, Frank Benijts*, Stéphanie Donck, Patricia Duyck, Bie Hooft - De Smul, Sophie Lauwers, Frédéric Mariën, Bruno Matthys*, Dominique Savelkoul, Paul Thiers*, Benedikt Van Der Vorst, Arne Van Wonterghem, Paul Vanhonsebrouck

*uitvoerend comité
 

Facturatie gegevens

Stichting Mw Jules Dhondt-Dhaenens
Museumlaan 14, 9831 Deurle, België
BE 0408.375.344

d-artagnan | all for advertising