NL EN FR

Wegens renovatie is het museum gesloten tot het najaar van 2021. Onze kantoren zijn tijdelijk verhuisd naar 

Platform 6a
Tiegemstraat 6B
8553 Otegem


T +32 (0)9-330 17 30 

info@museumdd.be

Organisatie

Antony Hudek
algemeen directeur
antony.hudek@museumdd.be

Jan(us) Boudewijns
Tentoonstellingen / vaste collectie
janus.boudewijns@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 35

Kelly De Cock
Zakelijk coördinator
kelly.de.cock@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 37

Monique Famaey
Art Funding
monique.famaey@museumdd.be
+32 (0)474 41 44 63

Laurens Otto
curator
laurens.otto@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 33

Beatrice Pecceu
ledenwerking /onthaal
beatrice.pecceu@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 30

Michiel Van Damme
research curator
michiel.van.damme@museumdd.be

Linde Vanneylen
Pr /onthaal
linde.vanneylen@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 30

An-Valerie Vandromme
Productie
anvalerie.vandromme@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 36

Rik Vannevel
Communicatie / Sociale media
rik.vannevel@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 34

Het museum wordt bestuurd door een Raad van Bestuur en een Uitvoerend Comité, aangevuld met een adviesraad.

Raad van Bestuur
Peter Vandekerckhove* (voorzitter), Tanguy Van Quickenborne*, Christine Claus*, Patricia Duyck, Sophie Lauwers, Frédéric Marien, Luc Tuymans *uitvoerend comité

Adviesraad
Lieve Andries-Van Louwe, Frank Benijts, Bie Hooft - De Smul, Antony Hudek, Bruno Matthys, Paul Thiers, Peter Vandekerckhove, Benedikt van der Vorst, Paul Vanhonsebrouck, Arne Van Wonterghem

Facturatie gegevens

Stichting Mw Jules Dhondt-Dhaenens
Museumlaan 14, 9831 Deurle, België
BE 0408.375.344

d-artagnan | all for advertising