® Kristien Daem
NL EN FR

Organisatie

Joost Declercq
Directeur/curator
joost.declercq@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 31

Jan(us) Boudewijns
Tentoonstellingen / vaste collectie
janus.boudewijns@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 35

Charlotte Crevits
curator
charlotte.crevits@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 34

Nathalie De Pauw
Zakelijk coördinator
nathalie.de.pauw@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 37

Monique Famaey
Art Funding
monique.famaey@skynet.be
+32 (0)474 41 44 63

Beatrice Pecceu
Pr /onthaal
beatrice.pecceu@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 31

Gerry Vanbillemont
Productie
gerry.vanbillemont@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 36

An-Valerie Vandromme
Productie-assistent
anvalerie.vandromme@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 36

Rik Vannevel
Communicatie / Sociale media
rik.vannevel@museumdd.be
+32 (0)9 330 17 34

Jan Steyaert
Voorzitter raad van bestuur
jan.steyaert@museumdd.be

d-artagnan | all for advertising